Olandia - dla wszystkich smaków!

Olandia to najmniejsza prowincja Szwecji i bardzo zróżnicowane one.Here są kamienne wybrzeże, linia brzegowa, las liściasty i oczywiście wielki Alvar wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Rolnictwo jest jednym z dwóch podstawowych branżach Olandia za. Turystyka jest inna. Produkcja żywności na małą skalę rośnie i obecnie obie mleczarnie gospodarskie i sklepy gospodarskie oferujących lokalne produkty, takie jak mleko, wołowina, ziemniaki, kurczaka, jagnięciny, cebuli, truskawki, szparagi i groszek. Wszystko produkowane tutaj został dotknięty przez wapienne bogate gleby i wypasu zwierząt na wapiennej glebie. Nasze restauracje są w dużej mierze przy użyciu lokalnych produktów, a tym samym oferuje doznania smakowe poza zwykłym.

Kulinarne doświadczenia, wiejskiej sielanki i rozległe piaszczyste plaże przeplatane skarbów kultury, gdzie i kiedy są w krajobrazie Olandia. Jest coś dla wszystkich zmysłów.

Lato rozrywki jest powszechnie znany jako święto jesieni zbiorów. W ciągu roku Olandia wydarzenie jako ofiara świętowania Wielkanocy Öland kapusta, Arts rundy Wniebowstąpienie, Boże Narodzenie rynków i wiele innych.

Witamy na Olandii - słońce i wiatr i wyspa wszystkich smaków

Regional Information
Area sq.km: 1,347 
Population: 25,800 
Member since: 1999
Recipes: 4
Business members: 23