Kulinarne Dziedzictwo Oslo - PRZEWODNIK lokalnej żywności

Okręgi Østfold, Vestfold i Akershus otaczają stolicy Norwegii Oslo, tworząc obszar, który zapewnia dużą różnorodność pod względem odczuwania natury, jak również lokalnych sztuki, kultury i jedzenia. Znajdziesz tu ciche lasy dla sportu i rekreacji - jak również jeziora pełne ryb, kwitnących obszarów rolnych, a wybrzeża rozciągający się od Szwecji aż do góry Oslofjordu do stolicy. Wszystkie te zasoby naturalne jest to, co nazywamy "Nasze bogate i naturalne lokalne Spiżarnia".

Odległość jest skrótem od spokojnych wiosek i wsi do tętniących życiem miast. We wszystkich tych miastach - i regionu jako całości znajdą Państwo placówki serwujące lokalne produkty i specjały kuchni regionalnej, jak również informacje o lokalnych atrakcjach turystycznych, muzeach, zajęć i kulturze.

Zrobiliśmy to łatwe dla każdego, kto chce cieszyć się jedzenie z naszego regionu. Sieć Regionalna Matkultur - gdzie około 80 restauracji, kawiarni, hoteli, sklepów i producentów gospodarskich współpracować w celu wspierania i służyć lokalnych produktów. Regionalny Matkultur to europejska koncepcja - obejmujący 43 regionów, gdzie wszystkie regiony mają te same ambicje zapewniając gościom z ich produktów regionalnych oraz żywności specjalności. Wszyscy członkowie we wszystkich krajach dzielić logo, które gwarantuje jakość i prowadzi drogę. Uważaj na szefa kuchni biały kapelusz; Nasz międzynarodowy logo - zapewnia wspaniałe wrażenia żywności.

Regional Information
Area sq.km: 11,778
Population: 1,762,435 (2015)
Member since: 1999
Recipes: 39
Business members: 42
Homepage Facebook Twitter Instagram