Bornholm

W dialekcie Bornholm, jeden mówi, że smak żywności "śpiewa". Po zjedzeniu posiłku etykietą "Regional Culinary Heritage" staramy się uczynić go "smak jak ptaki śpiewają". Jeśli nie uda się to zrobić, przynajmniej wiemy, gdzie się zgłosić skargę - co zapewnia również stałą poprawę jakości. Każdy może służyć stek, ale niewiele mają pojęcia, gdzie przychodzi i warunki, w których zwierzę żyło.

Każdy, kto kiedykolwiek badał Bornholmie krajobrazy lub Morza Bałtyckiego w żeglarstwo Eldorado wie z własnego doświadczenia, że \u200b\u200bzwierzęta i rośliny - jak ludzie, którzy zamieszkują Bornholm - Mieszkam w najbardziej pięknej okolicy można sobie wyobrazić.

Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Bornholm podąża szlakiem z blachy do pochodzenia. Chleb mógł być wypiekany przy użyciu mąki z Bornholms Valsemølle i młyn mogą nabyć ziarno od Farm Frennegård. Kotleciki jagnięce, może pochodzić z miejscowego rzeźnika, który z kolei pobranego baranka ze stada owiec wypasanych skalista ziemia Bornholmu.
Sałata i pietruszka Hamburg mógł organicznie podniesiony na Grennesminde.
Lub płastugi może być złowione się tego ranka przez miejscowego rybaka, który, mimo swego życia emerytów, jest wciąż aktywny i wyrzuca swoje sieci do Morza Bałtyckiego niedaleko Gudhjem codziennie.

Regionalne Dziedzictwo Kulinarne jest jedzenie z tożsamością w pierwszym rzędzie. Wiemy, skąd pochodzi i który "miał swoje ręce", tak mówić!

Dobra opowieść o pochodzeniu produktu daje posiłek nowy wymiar. Dostajesz doświadczenie kulinarne, które jest nieco niezwykłego! I pamiętaj, że czekolada na deser była ręcznie w Sandvig. Odwiedź sklep sobie zobacz jak!

Bon Appetit!

Kulinarne Dziedzictwo Bornholm

Regional Information
Area sq.km: 588 
Population: 39,632 
Member since: 1998
Recipes: 3
Business members: 58